Sistem KuponlarıSüper Loto

Sistem Kuponları - Süper Loto

Sistem kuponu bulunmamaktadır!
Kayıtlı kupon bulunmamaktadır!

Süper Loto Sistem Kuponları Hakkında Detaylı Bilgi

Hemen hemen hepinizin bildiği gibi, Süper Loto her hafta kendini yeniliyor ya da kazanan çıkmazsa devrediyor. Bizlerde sistematik olarak, her hafta için tek bir kupon oluşturmaktayız ve bu kopon içerisinde de, bir birinden farklı yüzlerce kolon mevcut. Yaklaşık olarak her 30 kupondan birine de ikramiye düşmekte. Haftalık aşağı yukarı 2 – 3 milyar civarında kazançlar yer almaktaki bu duruma göre değişebilir.
Süper Loto sistem kuponları içerisinde oluşturulan özel kolonlar oynayıcılar tarafından seçilebilir ya da alınabilir durumda. Her kolon özel ve bir kolon bir defa alındığında, başkası tarafından bir daha alınamıyor. Bir diğer anlamı ile eğer ki bir kazanan olacaksa, o sizden başkası olmuyor. Kuponda Kaos Teorimine göre oluşturulmakta. Her oyuncu 1 ilâ 19 arasında kolon oluşturabilir. Kolonlar tamamıyla rastgele bir biçimde oluşturulur. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, oynamayacağınız kolonları kaydetmemeniz gerektiğidir. Yani 1 kolon oynayacaksanız 3 kolon seçmenize hiç gerek yok.
Her hafta için özel bir sistem kuponu mevcuttur ve sizler bu kupona ait oluşturulmuş özel kolanları alabilir ve Süper Loto üzerinde oynayabilirsiniz. Sadece kullanacağınız kadarını almanız yeterli olacaktır.