Üyelik SözleşmesiTüm kullanıcılar sözleşmeyi peşinen kabul etmiş sayılır.

MaksiTahmin.com ve uzantısı tüm uygulamalar için ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

MaksiTahmin.com'a üye olduğunuz anda işbu sözleşmenin tamamını okumuş, içeriğini tam olarak anlamış, tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi ve onayladığınızı peşinen kabul etmiş sayılırsınız. Yeni üyelik oluştururken okunup onaylanması gereken bu sözleşme, "Üyelik Sözleşmesini Okudum Onaylıyorum." seçeneğinin işaretlenmesi ile okunmuş ve onaylanmış sayılır.
1- Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucun sorumluluğu kişinin (üyenin) kendisine aittir.
2- MaksiTahmin.com servisini kullanırken, profilinizde tam adınız, e-mail adresiniz, kullanıcı adınız ve telefon numaralarınız bulunur. Üyeler diğer üyelerle iletişim kurarken bu türden kişisel bilgileri veremez, karşı taraftan da isteyemez. Aksi takdirde sorumluluk kişiye (üyeye) aittir.
3- MaksiTahmin.com Üyelik Sözleşmesi, üyeliğiniz siz ya da servis tarafından iptal edilmediği müddetçe geçerlidir.
4- MaksiTahmin.com herhangi bir zamanda, hiçbir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme, hizmete son verme ve tüm kayıtlarını silme hakkına sahiptir.
5- Kullanıcı adı ve şifrenin korunması/gizliliği üyeye aittir. MaksiTahmin.com unutulan, kaybedilen, ele geçirilen kullanıcı adı ve şifrelerden ve bunların tekrar sağlanmasından sorumlu tutulamaz.
6- Üye, kullanıcı adını ve şifresini başkasına devredemez. Aksi takdirde doğabilecek tüm hukuki yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.
7- MaksiTahmin.com gerektiğinde üyenin bilgilerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
8- Resimler ve kullanıcı adları gibi girdiler içerisine veya üzerine gizli ya da aleni biçimde e-mail adresi, telefon, adres gibi kişisel bilgiler yazan üyeler, bu bilgileri bilerek ve isteyerek yazdıklarını ve doğabilecek tüm hukuki sorumlulukları kabul ederler. Herhangi bir niyetle kendisine ait olmayan, bir başkasının resmini kullanarak üye olanlar, doğabilecek tüm hukuki sorumlulukları kabul ederler ve söz konusu üye MaksiTahmin.com'ı sorumlu tutamaz. MaksiTahmin.com bu gibi durumlarda üyenin ip numarası dahil tüm bilgilerini yetkili makamlara verme hakkına sahiptir.
9- MaksiTahmin.com'da yer alan ve üyeler tarafından verilen her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan MaksiTahmin.com yöneticileri sorumlu değildir. Üyeler, bu bilgiyi kullanmakla bunu peşinen kabul eder.
10- MaksiTahmin.com bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapılamaz.
11- MaksiTahmin.com link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
12- MaksiTahmin.com'da yayınlanan yazılardan dolayı, üyelerin ve MaksiTahmin.com'ın dışındaki üçüncü kişi veya kişilerin zarar görmesi durumunda MaksiTahmin.com, bu konuda, eğer ihtilaf Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ise Türk Ceza Kanunu, diğer ülke sınırları dahilinde ise uluslararası hukuk kuralları esas alınarak yasal her türlü girişimde bulunabilir.
13- Türk Ceza Kanunu'nun "Bilişim Suçları" başlığı altında düzenlediği "Bilgisayar programını ele geçirme, çoğaltma, sistemi verileri tahrip etme, delil tahrifi" konularında ilgili kanun hükümleri uygulanacaktır.
14- MaksiTahmin.com, üyelerin verdiği bilgileri kullanabilme hakkına sahiptir.
15- Üyeler hizmette meydana gelebilecek aksamalardan dolayı MaksiTahmin.com aleyhinde herhangi bir hukuki işlem başlatamaz.
16- MaksiTahmin.com hizmetini kullanarak yapılacak gayri kanuni ve gayri ahlaki işlemler konusunda MaksiTahmin.com her türlü bilgiyi yasal merciilere vermekte serbesttir. Gerek yapılan işlemlerden, gerekse de yasal merciilere bilgi vermekten sorumlu tutulamaz.
17- Üye, MaksiTahmin.com'ın izni olmaksızın MaksiTahmin.com adına herhangi bir girişimde bulunamaz, MaksiTahmin.com'ı temsil edemez ve MaksiTahmin.com adına bağlayıcı sözler veremez.
18- MaksiTahmin.com'ın sunduğu hizmetler; özlük haklarına saldırıda bulunacak, kişi ve kurumlara veya MaksiTahmin.com'a hakaret edecek ve zarar verecek şekilde kullanılamaz.
19- MaksiTahmin.com, site dahilindeki interaktif alanlarda üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda değildir.
20- MaksiTahmin.com'da yayınlanan yazılar haber verilmeksizin ve sebep belirtilmeksizin kaldırılabilir ve/veya içerikleri kısmen veya tamamen değiştirilebilir.
21- Üyeler, diğerlerinin interaktif alanları istediği gibi kullanmasına engel olamaz.
22- Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında veya uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan yahut teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.
23- Başkalarının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan veya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalanamaz ya da iletemez.
24- Üyeler, bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.
25- Üyeler, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalayamaz ya da iletemez.
26- MaksiTahmin.com üyeleri istediği zaman üyelikten çıkabilir. MaksiTahmin.com da herhangi bir uyarı yapmaksızın üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.
27- Üye verilerinin MaksiTahmin.com ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlar) dolayı gelebilecek zararlardan MaksiTahmin.com sorumlu değildir.
28- MaksiTahmin.com internette geçerli gizlilik kurallarına uyar.
29- MaksiTahmin.com'a vereceğiniz kişisel bilgiler, başka bir amaç için kullanılmaz, diğer kişi ve kurumlara verilmez.
30- MaksiTahmin.com, ziyaretçilerinin diğer ziyaretçilere önerdiği sitelerin gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.
31- MaksiTahmin.com üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir.
32- MaksiTahmin.com'a üye olurken verilen bilgilere ancak şifrenizle ulaşılabilir. Bilgilerin gizli kalması için şifrenin korunması esastır. Şifrenin gizli kalması üyenin sorumluluğundadır.
33- MaksiTahmin.com, veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
34- MaksiTahmin.com'a 18 yaşın altındakiler üye olamaz, başka bir yetişkin adına kayıt yapamaz. Aksinin ispatı halinde üyelik, iptal edilecektir. Üyeler 18 yaş ve bu yaş üstü yetişkin olduğunu doğru olarak belirtmelidir ve bu beyanın doğruluğundan kendileri sorumludur.
35- Telif hakları olan resim, müzik, düz yazı gibi mesajlar hiçbir şekilde kopyalanarak gönderilemez. Aksi takdirde karşı tarafın telif hakları ihlal edilmiş sayılır ve tüm sorumluluk üyeye aittir.
36- MaksiTahmin.com servisleri kullanarak elde edilen herhangi bir kayıt veya elde edilmiş malzemelerin tamamıyla kullanıcının rızası dahilinde olduğunu, kullanıcı bilgisayarında yaratacağı arızalar, bilgi kaybı ve diğer kayıpların sorumluluğunun tamamiyle kendisine ait olduğunu, servisin kullanımından dolayı uğrayabileceği zararlardan dolayı MaksiTahmin.com'dan tazminat talep edemez.
37- MaksiTahmin.com sunduğu servisin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, MaksiTahmin.com ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
38- Üyeler, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalayamaz ya da iletemez. Diğer üyelerden herhangi bir ürün satın almak ya da onlara ürün satmak gibi bir talepte ve reklam faaliyetinde bulunamaz. Bu amaçla üyelere yönelik "e-mail zincirleri" kurulamaz; "junk e-mail" gönderilemez.
39- Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla MaksiTahmin.com tarafından istendiği zaman değiştirilebilir.
40- MaksiTahmin.com'a üye olanlar yukarıda bahsi geçen kuralların hepsini peşinen kabul eder ve bu kurallara uymak zorundadır.