Sistem KuponlarıŞans Topu

Sistem Kuponları - Şans Topu

Aşağıdaki Kuponlar; Hafta: 952 // 11-09-2019 tarihli çekiliş sonuçlarına göre kontrol edilmiştir.
Kuponlarınız 70853 kolondan oluşmaktadır.
Bunların 3920 kolonunda ikramiye mevcut.
Kazandığınız toplam tutar: 23.067,25 TL.
70853 adet kolon mevcut. 3920 KOLON - İkramiye: 23.067,25 TL. 29.3.2016 03:26:28

Şans Topu Sistem Kuponları Hakkında Detaylı Bilgi

Hemen hemen hepinizin bildiği gibi, Şans Topu her hafta kendini yeniliyor ya da kazanan çıkmazsa devrediyor. Bizlerde sistematik olarak, her hafta için tek bir kupon oluşturmaktayız ve bu kopon içerisinde de, bir birinden farklı yüzlerce kolon mevcut. Yaklaşık olarak her 30 kupondan birine de ikramiye düşmekte. Haftalık aşağı yukarı 2 – 3 milyar civarında kazançlar yer almaktaki bu duruma göre değişebilir.
Şans Topu sistem kuponları içerisinde oluşturulan özel kolonlar oynayıcılar tarafından seçilebilir ya da alınabilir durumda. Her kolon özel ve bir kolon bir defa alındığında, başkası tarafından bir daha alınamıyor. Bir diğer anlamı ile eğer ki bir kazanan olacaksa, o sizden başkası olmuyor. Kuponda Kaos Teorimine göre oluşturulmakta. Her oyuncu 1 ilâ 19 arasında kolon oluşturabilir. Kolonlar tamamıyla rastgele bir biçimde oluşturulur. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, oynamayacağınız kolonları kaydetmemeniz gerektiğidir. Yani 1 kolon oynayacaksanız 3 kolon seçmenize hiç gerek yok.
Her hafta için özel bir sistem kuponu mevcuttur ve sizler bu kupona ait oluşturulmuş özel kolanları alabilir ve Şans Topu üzerinde oynayabilirsiniz. Sadece kullanacağınız kadarını almanız yeterli olacaktır.