MaksiTahmin'deki Yenilikler Neler?Güncellemeler

ÜCRETSİZ ÜYE OL!
Daha fazlasını istiyorsan! Sende KATIL!

v.4.10.0811 - 12 Ağustos 2018

DOLU DOLU ÜÇ YILI GERİDE BIRAKTIK! Uzun bir aradan sonra tekrar güncellemelere devam ediyoruz. Yeni modül ekleme çalışmaları başlamıştır. Yapay zeka algoritmaları uzun soluklu bir iş olduğu için henüz ona yer vermedik. Lakin üyelerden gerek uygulama gerekse program için gelen öneri eleştirileri değerlendirerek yenilikler katmaya devam ediyoruz.
Aşırı sıcaklardan dolayı oturup bilgisayar başında iş yapamaz düşünemez olduk :) Kış ayına tekrar canlı bir şekilde kodlamalarımızla gireceğiz. Bizi üzen tek taraf ise geri dönüşlerin bizi mutlu etmemesi. Buna rağmen kodlamayı hiç bırakmadık. Uygulamanın sunucuda kalması ve birilerinin faydalanıyor oluşu güzel lakin bize para kaybettirmesi üzücü.
Geri bildirimler, gelen e-posta vs. ile değişimleri ara ara vereceğiz. Sağolsun bir abimiz 5bin TLlik bir yatırım yaptı. Buda bize yaptıklarımızın kağıt üstünde kalmasına izin vermeyerek sizlere ulaştırmamıza olanak sağlayacaktır.
MaksiTahmin Filtre programı sizlerden gelen yorumlarla en iyi filtrelemeyi yapan program seçildi.
Sosyal ağlarla girişler iptal edilecek. Sisteme sadece kullanılan e-posta adresleriyle devam ederek daha interaktif bir mecra olmayı planlıyoruz. Tahmin yapmanın daha kolaylaştırılması yada tahmin yapmadan tahminlerin gözükmemesini sağlayarak tahminleri maksimum seviyeye çıkarmayı planlıyoruz. Bu testler sonucu kazanılacak verim değerlendirilerek daha da yenilikçi çözümlerin arayışı içine gireceğiz.

Bol şanslar!

v.4.9.0912 - 12 Eylül 2017

Garanti sistemlerdeki bankoların ve tutma garantisi özellikleri revize edildi. Oyunlar için tekrardan garanti sistemleri eklendi. Sizlerin göndermiş olduğu talepler doğrultusunda yenilikler ve güncellemeler yapıldı.
Bol şanslar!

v.4.8.0722 - 22 Temmuz 2017

Oyunlar için sayı grupları modülü yazılmaya başlandı. İkili üçlü gruplardan en çok çıkan ve en az çıkanları bilmek çok kolay. Hızlı listeleme ve sıralama ile en iyi analizi alabilirsiniz. Ayrıca diğer gruplar için çalışmaların devam ettiğini bildirmek isteriz.
Eklenen Sayfa =Sayısal Loto Sayı Grupları
Eklenen Sayfa =Süper Loto Sayı Grupları
Eklenen Sayfa =On Numara Sayı Grupları
Eklenen Sayfa =Şans Topu Sayı Grupları

Bol şanslar!

v.4.8.0706 - 6 Temmuz 2017

Garanti Sistemlere onlarca yeni sistem eklendi
Tahmin girişlerinde yorum yapabilme özelliği eklendi
Modüllere analiz tabloları eklenerek sizlerin daha iyi kolonlar oluşturmasına yardımcı olunması sağlandı.
Alt yapı güçlendirilmesi yapıldı. Daha çok işi az işlemle yapabilme sağlandı.
Geri bildirimlerde bazı bölümlerin kaldırılması veya askıya alınması yeni modüllerin geliştirmesi için yapılan değişiklerdir. Bazen hoşumuza gitmeyen geri bildirimler geliyor. Lütfen yazmak için yazmayın!
Reklamları engellemeye yönelik program kullanan kullanıcılar engellemeye kaldırsınlar. İncelemeler sonucunda bazı üyelerin hesapları kapanabilir! Sonuçta reklamların gelirleri tekrar sunucu masrafı olarak size dönmektedir. REKLAM GÖRMEK İSTEMİYORUM diyen arkadaşlarda lütfen GOLD üyelik satın alarak ihtiyacını giderebilir.
DAHA ÇOK KİŞİYE ULAŞMAMIZ İÇİN LÜTFEN SOSYAL AĞLAR, FORUMLAR VE BLOGLARDA BİZİMLE İLGİLİ PAYLAŞIMLAR YAPMANIZI İSTİYORUZ.

v.4.8.0613 - 13 Haziran 2017

Sık sık güncelleme metni girmiyorum lakin değişikleri takip eden arkadaşlar farkediyordur. Tüm sonuçlar listesi eklendi. Garanti ve özel sistemlerdeki hatalar giderildi. Tahmin yaptıkça sizlere özel sistem kolonları ekleyen modül yerleştirildi. Böylelikle kazanma ihtimaliniz yaptınız tahmine göre artacaktır. İrili ufaklı yazmaya değermi bilmem dediğim alt yapı yenilemeleri yaptık. Sunucu iyileştirmesi daha etkinleştirme vs. vs. Herkese bol şanslar!

v.4.8.0409 - 9 Nisan 2017

Üyeler tarafından bildirilen hatalar giderildi. Aynı zamand MaksiTahmin Filtre masaüstü uygulaması yayına girdi. Analiz sayfaları düzenlendi. Hangi Top Hangisiyle Çıktı modülü eklendi. Güncellemeleriyle birlikte en yenilikçi ve hızlı sayısal loto filtre özelliği sunuyor. Gold üyelik paketlerindeki destekleyici alımlar bizi mutlu ediyor. Sunucudaki verimlilik arttırldı. Her yeni gold üyelikle daha hızlı sunuculara çıkarıyoruz.

v.4.8.0123 - 23 Ocak 2017

Takip listesi ile üyeler arası iletişimin hızlanması sağlandı. Tahminlere beğeni özelliği ile ufakta olsa tahminler için görüşün yolu açıldı. Mesajlaşma ve sistemler iyileştirildi. Üyeler tarafından bildirilen gözden kaçan tüm hata ve sorunlar giderildi.

v.4.7.1013 - 13 Ekim 2016

MPİ ve ÖZEL Kontrol sistemi ile tahmini çekilişler üreterek kuponlarınızı ayrıca test etme şansı oluşturuldu. Kuponlarınızdaki kolonlarınıza isabet analizi eklendi. Garanti sistemlere yenileri eklendi. Geri bildirim ile ulaşan hatalar düzeltildi.
Güncellenen Sayfa =Sonuçlarım
Güncellenen Sayfa =Sonuç Ekle
Güncellenen Sayfa =Kupon Listele

v.4.7.0821 - 21 Ağustos 2016

Şartlı Sen-Seç modülü eklendi. Böylelikle kolonlar oluştururken top grupları yaparak daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz. Sayısal Loto için 1 milyon sistem kolonu yüklendi. Oha der gibisiniz biliyorum lakin bu size benzersiz tek kolon vermeyi hedefleyen bir sistem. Sizin oynadıklarınızı başkası oynayamaz. Filtresi geliştirilmeye devam ediyor. Şimdilik genel bir sistem kuponudur. Her haftaya özel sistem kuponları üretilecek ve daha az kolon /olasılıkla kazanma şansınız artacaktır.
Bu arada üyelere özel MAKSİ TAHMİN APP (Uygulama) geliştirmeleri ve MAKSİ LOTO entegresi hız kesmeden devam ediyor. MAKSİ LOTO oyun modülü hem oyun tadında hemde kazanç olarak geliştirilen bir oyun tipidir. Fazla seçenekler sunmasada oyuna benzetmeye ve keyifli vakitler geçirmeniz hedeflenmektedir. Takipte kalınız!

v.4.7.0703 - 3 Temmuz 2016

Bildiğim özelliği eklendi. Aktif etmek için; HESABIM / AYARLAR / BİLDİRİMLER bölümüne bakabilirsiniz. Geçersiz bir eposta yazılması halinde bildirim alamayacağınızı unutmayınız!
MaksiLoto tahmin oyununun görevler ve hesapların yönetilmesi ile ilgili gerekli veritabanı düzenlemeleri yapıldı. Yakın bir zaman içinde oyun aktif hale gelecektir.

v.4.6.0206 - 2 Haziran 2016

Akıllı Filtre (beta) En iyi filtreleme modülünün yazılması için gayret gösteriyoruz. Hatalarımızı veya eksikliklerimizi söylemeniz bizi dahada mutlu edecektir! Kullanmaya devam edelim. Paylaşımlara önem verelim!

v.3.6.0507 - 7 Mayıs 2016

Kolon filtreleme Sayısal Loto için test yayını başladı. Banko toplardaki hatalar giderildi. Listeleme ve güncellemedeki hata ve eksikler giderildi.

v.3.6.0428 - 28 Nisan 2016

Versiyon 4'ün yeni tahmin modülü test yayınına başladı. Banko top modülüyle daha tutarlı tahminlerin bulunması amaçlanmaktadır.

v.3.6.0424 - 24 Nisan 2016

Versiyon 4'e geçiş hala devam etmektedir. Alt yapının güncellemesiyle bir çok oyuna entegrasyon ve yeniliklerin tüm oyunlara aynı anda yansıtılması hedefleniyor. Ayrıca oyunlara yeni algoritmalar ile test araçları ve analizler ekleniyor...

v.3.6.0303 - 3 Mart 2016

Artık oluşturduğunuz kolonları Metin Dosyası ve PDF formatlarında istediğiniz cihazınıza kaydedebilirsiniz.
Ayrıca Tahminlerin genel bölümüne yorum özelliği eklendi böylelikte kullanıcıların tahminler üzerinde detaylı yoğunlaşması sağlanmış oluyor.
Kupon Listeleme vb bir çok tasarımlarda (Mobil Görünüm) kullanımı kolaylaştıracak düzeltmeler yapıldı.
Güncellenen Sayfa =Tahminler Bölümüne Yorum Yapabilme Özelliği

v.3.6.0218 - 18 Şubat 2016

13 adet yeni garanti modulü eklenmiştir. Yakında daha geniş kapsamlı olarak eklenecek modülleri bekleyiniz! Bol Şanslar!
Güncellenen Sayfa =Sayısal Özel Sistemler

v.3.6.0213 - 13 Şubat 2016

MaksiTahmin garantili formülleri sisteme eklemeye başladı. Artık şans oranlarınızı yükselteceğiniz özel sistem kombinasyonları sizleri bekliyor. Özel Sistem kombinasyolar için üyelik gerekli olup ÜYELİKLER tamamiyle ücretsizdir.
Haydi sizde kendinize özel kuponlar yapın. Para yatırmadan kendinizi test etmenin en pratik yolu!. Bol Şanslar!
Güncellenen Sayfa =10 SAYI 50 KOLON (5 Tutarsa 5 Garanti)
Güncellenen Sayfa =16 SAYI 808 KOLON (5 Tutarsa 5 Garanti)
Güncellenen Sayfa =20 SAYI 2900 KOLON (5 Tutarsa 5 Garanti)
Güncellenen Sayfa =21 SAYI 3979 KOLON (5 Tutarsa 5 Garanti)
Güncellenen Sayfa =22 SAYI 4687 KOLON (5 Tutarsa 5 Garanti)
Güncellenen Sayfa =11 SAYI 22 KOLON (6 Tutarsa 5 Garanti)
Güncellenen Sayfa =12 SAYI 38 KOLON (6 Tutarsa 5 Garanti)
Güncellenen Sayfa =13 SAYI 61 KOLON (6 Tutarsa 5 Garanti)
Güncellenen Sayfa =20 SAYI 844 KOLON (6 Tutarsa 5 Garanti)

v.3.6.0210 - 10 Şubat 2016

Uygulamaya mesajlaşma sistemi eklendi. Böylelikle kullanıcıların birbirleriyle iletişimi sağlanarak verimin daha yüksek tutulması hedeflenmiştir. Tasarımda irili ufaklı tasarım değişiklikleri yapıldı.

v.3.6.0108 - 8 Ocak 2016

Puanlama sisteminde düzenlemeler yapıldı. Uluslararası loto sistemi eklendi. Yeni garantili oyunlar eklendi. Menüler düzenlendi.
Güncellenen Sayfa = 13 SAYI 21 KOLON (Garanti) Sayısal Loto
Güncellenen Sayfa = 13 SAYI 21 KOLON (Garanti) Süper Loto
Güncellenen Sayfa = All Lotto Games

v.3.5.1216 - 16 Aralık 2015

Üyelerden gelen talepler üzerine yeni eklemeler yapıldı. Sitedeki tasarım, mantık ve yazım hataları düzeltildi. Bulunan hata ve sorunları Hata/Sorun Bildir sayfasıyla lütfen bildiriniz. Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Bankolu Sen-Seç (Üye Tavsiyesi)
Güncellenen Sayfa = 11 SAYI 10 KOLON (Garanti) Sayısal Loto
Güncellenen Sayfa = 11 SAYI 10 KOLON (Garanti) Süper Loto

v.3.5.1208 - 8 Aralık 2015

MaksiTahmin Pro kupon senkronlama bölümü düzeltildi. Ayrıca Siteye Google ile giriş modülü eklendi.
Android uygulamayı kullanan arkadaşlar Google hesaplarıyla webden işlem yapabilir. Kuponlarını hem android hem web uyumlu olarak inceleyebilirsiniz.
Güncel kuponlarınızı KUPONLARIM - SENKRONİZASYON bölümünden en güncel kuponlarınıza erişebilirsiniz.
Bankolu ve Kombinasyonlu Kuponların Kolon Sayıları 1000'den büyük olanlar parçalanarak daha verimli görüntüleme etmenize olanak sağlar.
Kuponlarınızı TXT Metin Belgesi olarak cihazınıza indirmek için WEB SÜRÜMÜ İÇİN;
Kuponlarınızın listelendiği bölümde Paylaş&İndir butonu var ona tıklayın. Açılan menüden Metin Belgesine tıklamanız yeterlidir.
Sürekli güncelleme ve yenilikler için GERİ BİLDİRİMde bulunun!
BOL ŞANSLAR!

v.3.5.1120 - 20 Kasım 2015

Geri bildirimdeki hatalar giderildi. Yeni eklentiler eklendi!
Sistem iyileştirmesi için lütfen geri bildirimde bulununuz.
Güncellenen Sayfa = (Akıllı) Sayısal Loto Bankolu Kombinasyon
Güncellenen Sayfa = 12 SAYI 12 KOLON (Garanti) ON NUMARA
Güncellenen Sayfa = 20 SAYI 20 KOLON (Üyeden) ON NUMARA
Güncellenen Sayfa = 30 SAYI 57 KOLON (Üyeden) ON NUMARA
Güncellenen Sayfa = 9 SAYI 12 KOLON (Garanti) SAYISAL LOTO
Güncellenen Sayfa = 12 SAYI 12 KOLON (Üyeden) SAYISAL LOTO
Güncellenen Sayfa = 18 SAYI 33 KOLON (Üyeden) SAYISAL LOTO
Güncellenen Sayfa = 9 SAYI 12 KOLON (Garanti) SÜPER LOTO
Güncellenen Sayfa = 12 SAYI 12 KOLON (Üyeden) SÜPER LOTO
Güncellenen Sayfa = 18 SAYI 33 KOLON (Üyeden) SÜPER LOTO
Güncellenen Sayfa = En İyi Tahminciler Bölümü
Güncellenen Sayfa = (Akıllı) Süper Loto Kolon Testi
Güncellenen Sayfa = (Akıllı) Süper Loto Çoklu Kolon
Güncellenen Sayfa = (Akıllı) Şans Topu Kombinasyon

v.3.5.1108 - 11 Kasım 2015

Tasarımdaki hatalarda düzeltme yapıldı.
Şans Topu için akıllı algoritma özelliği eklenerek seçilen topların dizilim ve geçmiş çekilişlerdeki bilme sayısına göre düşük ihtimalli kolonlar elenerek kazanma şansınızı arttırır.
Güncellenen Sayfa = (Akıllı) Şans Topu Sen-Seç

v.3.5.1108 - 08 Kasım 2015

Tespit hatalar giderildi. Ayrıca hataları daha hızlı bildirebilmeniz vede yenilikçi fikirleriniz için Geri Bildirim formu eklendi!
Sürekli gelişmeye ihtiyaç duyan MaksiTahmin siz değerli kullanıcıların yorumları, fikirleri ve geri bildirimleri ile en şanslı kolonları hazırlayacaktır.
Geri Bildirim Sayfası = Geri Bildirim (Üyelik Gerekli)

v.3.5.1105 - 05 Kasım 2015

Yeni temaya geçiş, mantıklarda düzenleme ve düzeltme. Geniş çaplı bir güncellemedir. Kaydettiğiniz kuponları Metin Belgesi TXT formatında cihazınıza yüklemeniz sağlandı.
Kombinasyon sonucu oluşan kolonları özel bir algoritmayla eleyerek kolon sayısını düşüren sistem!
Sayısal Loto Akıllı Kombinasyon (TEST) = Akıllı Kombinasyon (Sayısal Loto)

v.2.5.1009 - 09 Ekim 2015

Üyemizin tavsiye ile oluşturulan 20 Sayı 20 Kolon modülü sisteme eklendi. Modülün amacı 20 sayı ile en az kolonda en çok ikramiyeyi bulmayı hedefliyor. 20 sayıyı 2 kolon yapıyor. Bu iki kolonuda birbirleri arasında karıştırıyor. 20 sayıda 11 bilmeniz halinde 6da bilebilirsiniz, 7,8,9,10 da. Tabi topların hangi blokta ne kadar çıktığı ile doğru orantılı. Yapılan testlerde 11 sayı varsa en az 6 tuttuğu görüldü. En fazla için garantisi sizin yapacağınız seçimlerdir. Bol şanslar.

Güncellenen Sayfa = On Numara 20 Sayı 20 Kolon
Aynı mantıkla 30 sayılı sistemde eklenmiştir.
Güncellenen Sayfa = On Numara 30 Sayı 57 Kolon
Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto 12 Sayı 12 Kolon
Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto 18 Sayı 33 Kolon

v.2.5.1007 - 07 Ekim 2015

Tam Kupon Oluştur modülü eklendi. Modül: Sayısal için; 49 rakamdan rastgele birini çıkararak geriye kalan 48 toptan her birini bir defa kullanmak şartıyla 8 kolon oluşturur. Süper için; 54 rakamın her birini bir defa kullanmak şartıyla 9 kolon oluşturur. On Numara için; 80 rakamın her birin bir defa kullanmak şartıyla 8 kolon oluşturur. Böylelikle ilgili oyun için tüm topların oynandığı kupon oluşturur.

Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Tam Kupon Oluştur Oyna
Güncellenen Sayfa = Süper Loto Tam Kupon Oluştur Oyna
Güncellenen Sayfa = On Numara Tam Kupon Oluştur Oyna

v.2.5.0929 - 29 Eylül 2015

Sayısal Loto için akıllı algoritmalar eklendi. Böylelikle çıkma olasılığı az olan kolonları kuponlarınızdan çıkararak sizlere daha fazla şans getirmeyi hedefler. Algoritma gelişimleri sürekli devam edecetir. Algoritma her zaman ileriye doğru çalıştığı için eskiye dönük sonuçları analiz ettiğinizde sonuç hep olumsuz olacaktır.

Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Akıllı Çoklu Kolon Oluşturucusu
Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Akıllı Sen-Seç Kolon Oluşturucusu
Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Kolon Testi

v.2.5.0923 - 23 Eylül 2015

Sayısal Loto için çıkma olasılığı daha yüksek olan kolonları bulun yeni bir algoritmadır.

Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Kolon Testi

v.2.5.0905 - 05 Eylül 2015

On Numara için tahmin sistemi eklendi. Menüler yeniden düzenlendi.

Güncellenen Sayfa = Tahminler
Güncellenen Sayfa = On Numara Tahmin Modülü
Güncellenen Sayfa = On Numara Tahmin Girişi
Güncellenen Sayfa = Hesabım

v.2.5.0805 - 05 Ağustos 2015

Süper Loto için tahmin sistemi eklendi. Ayrıca sistem yedeklemesi ve iyileştirilmesi yapıldı. Daha hızlı veri akışları ve mobil destek arttırıldı.

Güncellenen Sayfa = Süper Loto Tahmin Modülü
Güncellenen Sayfa = Süper Loto Tahmin Girişi
Güncellenen Sayfa = Hesabım

v.2.5.0723 - 23 Temmuz 2015

Sayısal Loto için tahmin oluşturma bölümü eklendi. Bölüm henüz test aşamasındadır. Puanlamalar aktif değildir.

Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Tahmin Modülü
Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Tahmin Girişi
Güncellenen Sayfa = Hesabım

v.2.5.0721 - 21 Temmuz 2015

Kullanıcılarımızın uyarısı sonucu analizler sayfalarındaki hatalar giderildi. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Güncellenen Sayfa = Süper Loto Analiz
Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Analiz
Güncellenen Sayfa = On Numara Analiz

v.2.5.0716 - 16 Temmuz 2015

Bir Top Senden özelliği ile artık geçmiş sonuçlara dayalı kuponlar üretebilirsiniz. Seçtiğiniz topla beraber çıkmış rakamları en az/çok çıkan rakamlara göre seçebilir, bir önceki çekilişlerdeki topları eleyebilir, sen-seç veya kombinasyon yapabilir, kolon oluşması için gerekli top sayısını seçebilirsiniz.
Ayrıca; Süper Loto Analiz ve Süper Loto Hangi Top Hangisiyle Çıktı eklendi, Sayısal Loto ve On Numara Analiz güncellendi.

Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Bir Top Senden
Güncellenen Sayfa = Süper Loto Bir Top Senden
Güncellenen Sayfa = On Numara Bir Top Senden
Güncellenen Sayfa = Süper Loto Analiz
Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Analiz
Güncellenen Sayfa = On Numara Analiz
Güncellenen Sayfa = Süper Loto Hangi Top Hangisiyle Çıktı
//Sitenin Sitemap ve RSS iyileştirilmesi yapıldı
RSS Adresimiz: RSS
RSS uygulama ve programıyla çekiliş sonuçlarını kolaylıkla takip edebilirsiniz.

v.2.5.0712 - 12 Temmuz 2015

Hangi Top Hangisiyle! Seçtiğiniz top gruplarının eski çekilişlerde kaç defa çıktığı ve o çıktığı çekiliş sonuçları listeler.

Güncellenen Sayfa = On Numara Hangi Top Hangisiyle
Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Hangi Top Hangisiyle

v.2.5.0705 - 5 Temmuz 2015

Hesabım paneli yenilendi. Artık tüm kuponlarınıza çıkan ödülleri anında öğrenebilirsiniz. Tek tek kontrol etmek yerine hepsini 1 saniye içinde kontrol edebiliyorsunuz. Aynı zamanda kuponlarınıza tıklayarak eskide olduğu gibi hangi topların tuttuğunu görebilirsiniz.

Güncellenen Sayfa = Hesabım

v.2.5.0702 - 2 Temmuz 2015

Kolonlarınızın geçmiş çekiliş sonuçlarında kaç tutuğunu öğrenmeniz sağlandı. Bu eklenti ele diğer çekilişlere yakın topların seçilip seçilmediğinin kontrolü yapılabiliyor.

Güncellenen Sayfa = Süper Loto Geçmişte Kaç Tuttu
Güncellenen Sayfa = Sayısal Loto Geçmişte Kaç Tuttu
Güncellenen Sayfa = On Numara Geçmişte Kaç Tuttu

v.2.5.0609 - 9 Haziran 2015

Arayüz tasarımı tamamiyle değiştirildi.

v.1.5.0608 - 8 Haziran 2015

Üyelerin kaydettikleri kuponların analizi yapılması sağlandı. Böylelikle kuponlardaki en çok hangi topların oynandığının analizi yapılabiliyor.

Güncellenen Sayfa = Kullanıcı Tahminleri

Google'den gelenler:

Google'dan gelenler: sayısal loto kolon testleri, sayısal loto tam kolon, sayısal loto tam kupon, sayısal loto tam kupon oyna, sayısal loto oyna, sayısal loto otomatik oyna, süper loto kolon testleri, süper loto tam kolon, süper loto tam kupon, süper loto tam kupon oyna, süper loto oyna, süper loto otomatik oyna, on numara tam kolon, on numara tam kupon, on numara tam kupon oyna, on numara oyna, on numara otomatik oyna, on numara kombinasyon, on numara kombinasyon oluşturma, on numara kombinasyon hesaplama, on numara tahminleri, 10 numara kombinasyon, on numara kombinasyon sistemi, on numara analiz, on numara banko, on numara kupon, on numara sayı üreteci, on numara sistemleri, on numara tahmin, on numara şans köşesi, on numara analizi, on numara analizleri, on numara analız, on numara banko kuponlar, on numara banko sistem, on numara banko tahminler, on numara banko üretme sistemi, on numara bu hafta tahminleri, on numara bu haftaki tahminler, on numara da en iyi tahminler, on numara kolon, on numara kombinasyonları, on numara kupon yap, on numara kuponu, on numara sayı kombinasyonu, on numara sayı üreticisi, on numara sistem, on numara sonuçları analiz, on numara tahminler, on numara tahmınlerı, on numara şanslı kupon, onnumara analiz, onnumara tahminleri, on numara tahminleri oyna, on numara kombinasyon oyna, on numara kombinasyon programı, on numara bankolu sistem kuponu hesaplama, on numara analiz tahminleri, on numara çıkan sayılar analiz, on numara sayı analizleri, on numara sayı üretici, on numara kupon oluştur, on numara kolonu ne kadar, on numara sayıları seç, on numara hangi ile çıktı, sayısal loto kombinasyon, sayısal loto kombinasyon oluşturma, sayısal loto kombinasyon hesaplama, sayısal loto tahminleri, sayısal loto kombinasyon sistemi, sayısal loto analiz, sayısal loto banko, sayısal loto kupon, sayısal loto sayı üreteci, sayısal loto sistemleri, sayısal loto tahmin, sayısal loto şans köşesi, sayısal loto analizi, sayısal loto analizleri, sayısal loto analız, sayısal loto banko kuponlar, sayısal loto banko sistem, sayısal loto banko tahminler, sayısal loto banko üretme sistemi, sayısal loto bu hafta tahminleri, sayısal loto bu haftaki tahminler, sayısal loto da en iyi tahminler, sayısal loto kolon, sayısal loto kombinasyonları, sayısal loto kupon yap, sayısal loto kuponu, sayısal loto sayı kombinasyonu, sayısal loto sayı üreticisi, sayısal loto sistem, sayısal loto sonuçları analiz, sayısal loto tahminler, sayısal loto tahmınlerı, sayısal loto şanslı kupon, sayısal loto tahminleri oyna, sayısal loto kombinasyon oyna, sayısal loto kombinasyon programı, sayısal loto bankolu sistem kuponu hesaplama, sayısal loto analiz tahminleri, sayısal loto çıkan sayılar analiz, sayısal loto sayı analizleri, sayısal loto sayı üretici, sayısal loto kupon oluştur, sayısal loto kolonu ne kadar, sayısal loto sayıları seç, sayısal loto hangi ile çıktı, süper loto kombinasyon, süper loto kombinasyon oluşturma, süper loto kombinasyon hesaplama, süper loto tahminleri, süper loto kombinasyon sistemi, süper loto analiz, süper loto banko, süper loto kupon, süper loto sayı üreteci, süper loto sistemleri, süper loto tahmin, süper loto şans köşesi, süper loto analizi, süper loto analizleri, süper loto analız, süper loto banko kuponlar, süper loto banko sistem, süper loto banko tahminler, süper loto banko üretme sistemi, süper loto bu hafta tahminleri, süper loto bu haftaki tahminler, süper loto da en iyi tahminler, süper loto kolon, süper loto kombinasyonları, süper loto kupon yap, süper loto kuponu, süper loto sayı kombinasyonu, süper loto sayı üreticisi, süper loto sistem, süper loto sonuçları analiz, süper loto tahminler, süper loto tahmınlerı, süper loto şanslı kupon, süper loto tahminleri oyna, süper loto kombinasyon oyna, süper loto kombinasyon programı, süper loto bankolu sistem kuponu hesaplama, süper loto analiz tahminleri, süper loto çıkan sayılar analiz, süper loto sayı analizleri, süper loto sayı üretici, süper loto kupon oluştur, süper loto kolonu ne kadar, süper loto sayıları seç, süper loto hangi ile çıktı, şans topu kombinasyon, şans topu kombinasyon oluşturma, şans topu kombinasyon hesaplama, şans topu tahminleri, şans topu kombinasyon sistemi, şans topu analiz, şans topu banko, şans topu kupon, şans topu sayı üreteci, şans topu sistemleri, şans topu tahmin, şans topu şans köşesi, şans topu analizi, şans topu analizleri, şans topu analız, şans topu banko kuponlar, şans topu banko sistem, şans topu banko tahminler, şans topu banko üretme sistemi, şans topu bu hafta tahminleri, şans topu bu haftaki tahminler, şans topu da en iyi tahminler, şans topu kolon, şans topu kombinasyonları, şans topu kupon yap, şans topu kuponu, şans topu sayı kombinasyonu, şans topu sayı üreticisi, şans topu sistem, şans topu sonuçları analiz, şans topu tahminler, şans topu tahmınlerı, şans topu şanslı kupon, şans topu tahminleri oyna, şans topu kombinasyon oyna, şans topu kombinasyon programı, şans topu bankolu sistem kuponu hesaplama, şans topu analiz tahminleri, şans topu çıkan sayılar analiz, şans topu sayı analizleri, şans topu sayı üretici, şans topu kupon oluştur, şans topu kolonu ne kadar, şans topu sayıları seç, şans topu hangi ile çıktı,

ÖNEMLİ UYARI!

Sitemiz Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.

Top

Devam etmek için lütfen AdBlock'u devre dışı bırakın.

Bu site için reklamları duraklatmayı veya devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz..
Sitemizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz!!

Bu web sitesini desteklemek için Google AdSense'e güveniyoruz.

Reklamlar her zaman alakalı, göze batmayan ve düşük kaynaklıdır...
Harika içerik için ödenecek çok küçük bir bedel!