üye Tahminler Hakkında Beğen (1) Tarih: 5.2.2020 17:09:28 - 234 Okunma - Uye3 Profili

Tahminler Hakkında

MaksiTahmin tamamen ototmatik olarak çalışmaktadır. Yaptığı tahmin, verdiği analizler belli bir algoritmaya göre ilerlemektedir. MaksiTahmin size en iyi önermeyi vermeyi amaçlar, garanti vermemektedir. Başka bir boyuttanda bakmanıza olanak sağlar. Diğer kullanıcıların tahminlerini size vererek daha isabetli sonuçlar vermenize olanak sağlar. Site hiçbir zaman sizden para talep etmez, oynamanız için aracılık etmez. Size bir şekilde MaksiTahmin adı altında para talebi oynama isteğinde bulunan olursa lütfen yönetimle irtibata geçiniz.

Site işlemlerin yapılması için tahmin kısıtlaması getirmiştir. Tahmin yaptığınız sürece tüm siteyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saçma gibi gelse de hem etkileşimi arttırmak, hem de gereksiz sunucu yükünün üstesinden gelmek içindir. Genel kullanıcadan çok bu işi keyifle yapanlar için geliştirilmiştir. Sizde takdir edersiniz ki, büyük ikramiyeyi bilecek tahmin olsa burda ne işimiz var. Bu sitede milyonlarca kolon oluşturup egonuzu hiçbir kuruş harcamadan tatmin edebilirsiniz.

Ücretsiz olarak verilen araçlarda reklam gösterimi vardır. Reklamları cuzi bir meblağ vererek kaldırıp tümüyle işinize odaklanır, site için gerekli olan sunucu masraflarına destek olursunuz.

Herkese bol keyifli günler

Site yönetimi

 

(1)

 

.

YAZAR PANELİ