üye SenSeç Programı ile Dizin Oluşturma Beğen (0) Tarih: 16.2.2019 11:55:20 - 524 Okunma - Uye10106 Profili

SenSeç Programı ile Dizin Oluşturma

Meraba,

Yaklaşık 3 aydır Aytaç sunar sitesi için içerik üretiyoruz. Bültenlerimizde yazdığımız yazılara benzer bilgilendirmeleri burada da yapıyoruz.

Yaklaşık 10 gündür üzerinde çalıştığımız bir program var. Bu programa göre rassal sayılar üretip üretilen sayılardan dizin oluşturmasını ve oluşturulan dizinlerin tahmin tablosu üzerinden durum ve konumlarını göstererek izleyenlerin oluşturulan kuponları kullanıp katılımcı olabilirler.

Konu hakkında bilgilendirici şu yazıyı yazdık. Burada ayrıntılı olarak verilmiştir. Programın nasıl çalıştığını takip edebilir. Özel rassal oluşturulmuş sayılar ile oluşturulan dizinleri kullanabilirsiniz.

Yaklaşık 3 yıldır sitemizde tahmin tablosu üzerinden düzenlerin kullanımlarını anlatıyoruz. Bu program tam bir uygulama programı olmuştur. Bu zamana kadar anlattığımız bilgilerin tamamının uygulaması olmuştur. Bültenlerimizde yaptığımız çalışmaların uygulaması bu tablo üzerinden gerçekleşmektedir.

Bazı varsayımlarda bulunuyoruz. Bu varsayımları tahmin tablosu üzerinden kullanılarak dizin oluşturma işlemlerinin yapılması gerektiğini anlatıyoruz. Bu program ise rassal sayılar üreterek dizinleri oluşturuyor ve tahmin tablosu üzerindeki yerlerini gösteriyor. Burada izleyiciye düşen oluşturulan dizinin çıkıp çıkmayacağına karar vermek ve kullanmaktır. Aynı zamanda düzenlerini takip ederek kullanmakta mümkündür.

Oyunlar için yazdığımız yazımızı aşağıdaki bağlantıdan görebilirsiniz.

https://sayisaloyunlar.blogspot.com/2019/02/tahmin-tablosu-uzerinden-sensec-yontemi.html

Buraya bir tane örnek bu dosyayı ekleyeceğiz. Diğer tabloları ise sitemizdeki bültenlerden görebilirsiniz.

Yeni eklediğimiz üretilen dizinlerin düzenlerini gösteren tablolar dosyaya eklenmiştir. Bültenlerdeki OneDrive dosyalarından takip edebilirsiniz.

Program umarım yararlı olur.

Başarılar.

(0)

 

.

YAZAR PANELİ