09/01/2019 1182. Hafta Sayısal Loto/Çarşamba Tahmini

Meraba,

Cumartesi çekilişinin sonuç değerlendirme tablosunun ekledikten sonra yeni haftanın tahmin değerlendirme tablosunu ekleyebiliriz.

Tahmin tablosu her hafta önceki haftanın çıkan sayıları ile birlikte değişmektedir. Sonraki haftada çıkan sayıları bu değişimin sonucunda ortaya çıkan tablodan çıkmaktadır ve yeni çıkan sayıların oluşturduğu düzenler tabloda yer alır. Eğer tabloda güncelleme yapılmaz ise tablo sürekli aynı kalır ve oluşturulduğu haftanın verilerine göre sonuç verir ki hangi düzenlerden çıktıklarının bir önemi yoktur.

Tabloyu sürekli her bültende güncel tutmak bizim işimizdir. Sadece siteyi takip eden izleyenler tahmin tablosunu kullanmaları kafidir.

GENEL sekmesinde verdiğimiz düzenler tahmin tablosu üzerinde kullanılır.

Bir tablo için grup ve sıralardan çıkacak sayı adetlerine karar verirsiniz. Bu sayede seçmeniz gereken grup düzeni hangi sırada olduğunu gösterir.

Bu sırada bulunan düzenin çıkacağına karar verirseniz veya daha üst sıralarda olmasını isterseniz gruplardan çıkacak sayı adetini değiştirebilirsiniz.

1-2 gruptan çıkacak sayı adetini belirledikten sonra grup düzenleri arasından seçim yapmak daha sağlam sonuç vermektedir.

Sabit bir düzen belirleyerek dizin oluşturabileceğiniz gibi tahmin tablosunun durumuna göre düzen belirleyip dizinlerinizi oluşturabilirsiniz.

1182. hafta için tahmin tablosunu verebiliriz.

Başarılar.

Çıkan sayılar ile birlikte sonuç değerlendirme tablosunu ekledikten sonra yazımızı bitireceğiz.

Çıkan sayıların durum ve konumlarını sonuç değerlendirme tablosundan izleyebilirsiniz.

Başarılar.

(0)

 

.

YAZAR PANELİ