üye 19/12/2018 914. Hafta Şans Topu Tahmini Beğen (0) Tarih: 13.12.2018 16:09:40 - 357 Okunma - Uye10106 Profili

19/12/2018 914. Hafta Şans Topu Tahmini

Meraba,

Sayısal oyunlarda yazılarımızı takip eden izleyenlerimizin kazanmasını hedefliyoruz. Parametreler üzerinden kuracağınız varsayımlar ile dizinlerinizi oluşturup katılımcı olabilirsiniz.

Sayısal oyunlar için katılımcı olmanın birden fazla yolu vardır. Oyuncular genellikle rassal sayı seçip para vererek şanslarını denerler.

Hiç mantıklı değildir. Bunun dışında kolonlarını makineye düzenletirler. Bu oynama şeklinin ise makineye düzenletilen toplam kolondan sadece bir tanesinin kazanma şansı vardır.

Kazanma şansı 1/makineye oynatılan kolon sayısı olacaktır. Bu kazanma ihtimalidir. Birde kazanılsa dahi eğer el ile kupon yapan birinin aynı dizini oluşturması durumunda kazanılan paranın paylaşılması olayı vardır.

Olsun paylaşılsa da para paradır. Paranın iyisi kötüsü olmaz.

Bir kez kazanmak sonraki kazanmalar için zemin oluşturacak ve sürekli bir kazanma sürecine girilecektir. Kazançlarınızın tamamını kendinize ayırmayın azıcık paylaşımcı olun.

Kendi asgari hayatınızı sağlayacak kadar parayı garantiye alın gerisini fakire garibana dağıtın. O parada herkesin hakkı vardır. Oynayıp kazanamayanın dahi hakkı vardır.

Neyse konu uzun anlat anlat bitmez.

Yeni hafta için yeni yazımızı yazacağız.

Bu arada bu site için özel bir ayrıcalık yapıyoruz. Kendi sitemize eklemediğimiz, ücretli kullandırdığımız tahmin tablosunu bu sitenin kullanıcılarını bedava sunuyoruz.

Tahmin tablosunu kullanarak parametreler üzerinden sayılarınızı seçip dizinlerinizi oluşturabilirsiniz.

Parametre kullanımları için ayrıntılı konu anlatımlarının bir kısmını buradan yaptık daha ayrıntılı bilgiler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Buradan da zaman müsait oldukça konu anlatımlarını yapacağız.

914. hafta şans topu tahmin tablosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Tahmin tablosu çıkan sayılar ve konumu değişen sayılar ile son halini almıştır.

Başarılar.

914. hafta çekilişlerin yapılması ile birlikte çıkan sayıların tablodan yerlerini göstereceğimiz sonuç değerlendirme tablosunu vereceğiz.

Sitede 914. hafta için kupon yapma şeklimden bahsetmiştim. Düzenleri kullanarak ne kadar yakın sonuçlar elde ettiğimizi görebilirsiniz.

O yazıyı sonuç değerlendirme tablosu ardından buraya ekleyeceğiz.

Sonuç değerlendirmesi:

914. hafta için biraz kolon yapayım dedim.

Tablonun durumuna göre grup düzeni açısından 4 tabloyu inceleyerek hangi grup düzenlerinin çıkacağına karar vermeye çalıştım.

2.gruptan 3 sayı,

3.gruptan 1 sayı,

4.gruptan 1 sayı,

+1 sayısının ise 2.gruptan çıkacağını tahmin ettim.

12-14-33 sayılarının çıkacağını düşündüm.

12-33 aynı sütundadır bunun için seçtim.

16 seçtim son sırada olması nedeni ile.

12 seçtim ilk sırada ve derece değeri 0 olması nedeni ile.

24 seçtim.

12-14-16-24-33+12 dizinini oluşturdum.

16-24-12 yerine.

1.gruptan 8 sayısını seçip 15-25 sayılarını seçsem büyük ikramiye devir etmeyecekti.

 

Sayıların bu şekillerde çıkacağını düşünerek seçmem gereken sayıları değiştirerek bir kaç kolon daha yapsam, büyük ikramiyeyi kazanabilirdim.

İşte kuponlarını rassal düzenleyerek bu şekilde kolon düzenlemek ile sitede kullanılan bilgileri kullanarak kupon düzenlemek arasındaki fark budur.

 

Hangi düzen kullanılırsa kullanılsın tablonun durumuna göre doğru düzen seçildiğinde az kolon ile kazanmak mümkündür.

 

Kazanma açısından en kolay oyun için On Numara desekte toplam sayı adetinin az olması nedeni ile Şans Topu'da çok zor bir oyun değildir.

Biraz fazla katılım ve programdan düzenlenecek kolonlar mutlaka kazandıracaktır.

8 sayısının çıkacağını düşünmüştüm fakat kolon düzenlerken nedense seçmemişim.

Bazı zamanlarda sonuçlardan gözlemleyeceğimiz üzere +1 sayısının 5 sayı içinde olduğunu görüyoruz. Genellikle dizinleri oluştururken bu yolu takip ederim fakat her zaman çıkmayabiliyor.

2 sayıyı bu şekilde kilit sayı haline getirerek kalan 4 sayı için düzenlere uyumlu sayıları seçme çalışması yaparım. Bu varsayım çıkan sayıları karşılamaz ise çıkan sayıları bilme imkanı olmayacaktır.

Şeklinde bir değerlendirme yaptık. Bu anlatımda tablodan sayıların nasıl seçilmesi gerektiği konusunda bir örnek vermiş olduk.

Başarılar. 

(0)

 

.

YAZAR PANELİ