üye Yapay Sinir Ağları Beğen (3) Tarih: 20.4.2018 22:26:47 - 603 Okunma - Uye3 Profili

Yapay Sinir Ağları

Nerden başlanır bilmem ama kafamdaki karmaşıklığı acaba yapay sinir ağları belli bir düzene sokabilir mi? Hangi numaralar çıkabilir sorusu doğru bir soru mu hep onu düşündüm!

En doğru sorular arasında neler olabilir diye diye Akıllı Filtre algoritmasını (filtrelemesini) geliştirdim. Tabi bunların hepsi analizi veriyordu. Şunlar olunca şu oluyor, şu top grupları çıkıyor vs. vs. kaç kere çıktıkları tekrar sayıları hepsini biliyoruzda bir sonraki adım olan sonuçlar hep hüsran. Tedasüflerinde bir dayanağı bir mantığı olmalıdır. Bu tür oyunlarda da adı şanstır. 

Önümüzdeki günlerde ilk kod derlemelerini ve nerden başlayacağımı da yazabilirim umarım. Sizinde kafanızda şunlarda sıkıntı var dediğiniz durumlar varsa yorum kısmına yazarsanız sevirim. Tek beyin yerine 500 beyin her zaman daha iyi iş görür :) Farklı bakış açıları çıkabilir. 

Test eden veya deneyim sahibi arkadaşlar varsa nörön sayısı katman sayıları çıktı sayıları baz alınan vs. vs. hakkında çalışmış veya okumuşlarda yazarsa sevinirim. Vakit nakittir :)

YORUM KISMINA TAHMİN VER, KONU DIŞI YORUM YAPMAYINIZ. TEŞEKKÜRLER

 

(3)

 

.

YAZAR PANELİ